Eni Koçi, pozon si në ‘Panorama të ktyne’herit’

Imazhi i këngëtares Eni Koçi, për çdo vit ka shkuar duke u sofistikuar, qoftë në aspektin e muzikës, por edhe stilit të veshjes, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Gjatë vitit, është përfolur për një lidhje të mundshme, mes saj dhe rep artistit Genc Prelvukajt, megjithatë deri më tani nuk ka asnjë prononcim zyrtar nga të apostrofuarit.

Derisa në një fotografi, të publikuar në profilin e saj në Instagram, Eni Koçi ka pozuar si në panorama të ktyne’herit.