30-10-2020

Familja e shpall të zhdukur, e mitura publikon fotografi nga Prizreni dhe Ferizaj

E njëjta ende nuk ka kontaktuar familjarët e saj, derisa Policia e Kosovës po merret me rastin në fjalë duke vazhduar hetimet.

Sipas informacioneve që Indeksonline ka arritur të sigurojë, kjo nuk është hera e parë që e mitura ka tentuar të largohet nga shtëpia e saj.

Viola ishte larguar nga shtëpia e saj në orët e hershme të mëngjesit ditën e hënë.

Disa orë më pas ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

Janë familjarët e saj, ata që presin me padurim të mësojnë diçka rreth vendndodhjes së vajzës së tyre.

Bëhet thirrje që të gjithë ata që kanë ndonjë informacion rreth saj, të kontaktojnë në këtë numër +38345612208. /Express/

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.