19-04-2024

FFK publikon çmimet për ndeshjen e parë në “Fadil Vokrri”

Të hënën, në stadiumin “Fadil Vokrri,” në Prishtinë, në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e Superkupës, ndërmjet Dritës dhe Prishtinës.

Të hënën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 20:00 do të zhvillohet Superkupa e Kosovës në futboll, mes Dritës dhe Prishtinës.

FFK ka prezantuar çmimet për ndeshjen ku pritet interesim i madh i futbolldashësve. Çmimet varijojnë nga 2 euro në veri dhe jug e deri në 50 euro për ulëset VIP.

Kjo do të jetë ndeshja e parë që luhet në stadiumin e rinovuar të kryeqytetit.

Biletat dalin në shitje nesër:

Çmimet:

Veri – Jug – 2 euro

Lindje – 3 euro

Perëndim – 5 euro

Perëndim A1 – 10 euro

VIP – 50 euro./ k.net

Asnjë koment

Comments are closed.