18-01-2021

Fifi zbulon arsyen e rënies në peshë

Ndoshta mund të mos e njihni, por ajo është Fifi me shumë kilogramë më pak.

Edhe e kanë kritikuar për kilet e tepërta, por tani ajo ka ndryshuar totalisht.

Këngëtarja ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin në formën fizike, dhe kjo si duket nuk qenka pëlqyer nga të gjithë.

Një ndjekës i shkroi asaj:

“Spom pëlqen që kishe hup kile”.

Fifi ia ktheu duke thënë:

“Kur shtova mthoshit fuqi uthulle, tash pasi humba spo ju pëlqen. Po e vërteta është se se kam bërë për as njëri këtë ndryshim tek vetja jem as mem gjyku a mem tregu a ma mirë kshtu a ashtu. E kisha të nevojshme për shëndetin tem me ra dhe rash. Flm”, ka shkruar ajo./noa.al/ GazetaePrizrenit.net

 

Asnjë koment

Comments are closed.