15-07-2024

Fotografia e Hashim Thaçit ende në zyrën e Kryetarit të Rahovecit – aty sot ishte Presidentja Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka vizituar Rahovecin, ku është pritur nga kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi.

Në fotografitë që Osmani ka shpërndarë në faqen e saj zyrtare, shihet se në zyrën e Latifit është ende e varur fotografia e ish presidentit Hashim Thaçi, i cili tashmë ndodhet në Hagë.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Mirëpo, Latifi mban edh fotografinë e presidentes aktuale, Vjosa Osmani.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, redaksi dhe teksti

/GazetaExpress/

Asnjë koment

Comments are closed.