28-03-2023

FSK nxjerrë të gjallë edhe nënën e foshnjës dy vjeçare që shpëtoj sot gjatë ditës në Turqi

Pas vogëlushes dy vjeçare, FSK-ja ka nxjerrë të gjallë nga rrënojat edhe nënen e saj, pas termeti që ndodhi në Turqi,

FSK ka publikuar momentin e nxjerrjes së fëmijës dy vjeçar nga rrënojat.

Më posht mund ti shikoni pamjet nga nxjerrja e nënës së foshnjës dy vjeçare nga FSK-ja.

Njoftimi i plotë:

Nxirret e gjallë edhe nëna e fëmijës dy vjeçar nga ekipet e FSK-sëPas shumë përpjekjeve nga ekipet e Kërkim-Shpëtimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, ato kanë arritur ta nxjerrin nga rrënojat edhe nënën e fëmijës dy vjeçar.Operacionet e Kërkim-Shpëtimit do të vazhdojnë deri sa të nxirret edhe qytetari i fundit nga rrënojat, motivi i ushtarakëve nga Kosova është i lartë, profesionalizmi dhe disiplina po japin rezultate./IO

 

Asnjë koment

Comments are closed.