16-07-2024

Getoar Selimi feston ditëlindjen, urimi i Marinës do ju lë pa fjalë

Reperi i njohur Ghetto Geasy sot feston ditën e lindjes, andaj mori urime të shumta nga të afërmit e tij në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Urimi që la ndjekësit pa fjalë ishte ai i Marinës, bashkëshortes së tij:

“Sytë e mi ende ndizen sa herë që takojnë të tutë. Unë lutem që flaka të mos vdesë kurrë. Gëzuar ditëlindjen, vogëlushe, ju jeni burri dhe babai më i mirë”, shkroi ajo poshtë fotos së Getit.

Getoar Selimi është ndër artistët më të komentuar në media rozë dhe jo vetëm.

Geti dhe Marina janë prindër të një vajze simpatike./RK

 

Asnjë koment

Comments are closed.