19-01-2021

Gjatë xhirimit, shembet asfalti në Kamenicë, pamje si në filma

Kamenica është po ashtu një nga komunat e dëmtuara nga reshjet e shiut në ditët dhe orët e fundit.

Në fshatin Koretin është kapur momenti kur një pjesë e asfaltit shembet tërësisht pasi nën të është krijuar një sasi e madhe uji.

Për fat të mirë askush nuk ishte duke kaluar në atë zonë në momentin e rrezikshëm, ndryshe dëmet do të ishin të mëdha./Indeksonline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.