04-08-2020

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person në Rahovec

Në person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Rahovec.

Sipas policisë rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë dhe me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

  • “Raportohet se ne shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raportin 24-orësh të PK.

    Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

    Asnjë koment

    Comments are closed.