15-07-2024

Gjendet pa shenja jete një 44 vjeçar në Prizren

Është gjetur pa shenja jete një person i moshës 44-vjeçare në banesën e tij në Prizren.

Kështu ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Ai tha se lidhur me rastin kanë nisur hetimin.

“Trupi i pajetë i viktimës do të dërgohet në IML dhe rasti po cilësohet si “Hetim i vdekjes””, tha ai.

Asnjë koment

Comments are closed.