19-07-2024

Gruaja e bën burrin për spital në Rahovec

Një burrë ka pranuar tretman mjekësor pasi që ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Sipas raportit të policisë, me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Rahovec./KK

P. S Foto Ilusrim

Asnjë koment

Comments are closed.