02-07-2020

Hajna të pafat: Vjedhin bankomatin dhe vetura i lë në rrugë (VIDEO)

E kishin bërë skenarin sikur në filma, por pesë hajnave iu mbeti puna në gjysmë.

Ata mëngjesin e sotëm e grabitën një bankomat në Gracanicë, por u detyruan të heqin dorë prej tij në Hajvali, njofton Klan Kosova

 

Asnjë koment

Comments are closed.