20-05-2024

Haradinaj i ashpër ndaj VV-së: Këto janë 5 ndryshimet e juaja!

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka përmendur pesë ndryshimet, që sipas tij, i ka bërë Lëvizja “Vetëvendosje”.

Sipas tij, shumë mirë që ka ndryshuar partia e Albin Kurtit, por keq që e është mashtrua popullin për këto vite.

“Demarkacionin e kemi kundërshtuar bashkë dhe kemi arrit një marrëveshje mes dy presidentëve. Është krijuar në komision, deputetin e LVV-së, Shpejtim Bulliqi është kryetar i saj.

Sa i përket ndryshimeve:

Flamuri

Himni

Kërkim falje me serbinë

Listësn Srpska, çetnike

Keni thënë se Isa Mustafa ishte shpiun, tradhtar. /Indeksonline

Asnjë koment

Comments are closed.