16-07-2024

Haradinaj sot ka ditëlindjen, ky është urimi i Anitës për bashkëshortin

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj sot ka ditëlindjen.

Ai sot feston ditëlindjen e tij të 50-të.

Menjëherë me të kaluar ora 00:00, është bashkëshortja e tij, Anita Muçaj-Haradinaj, e cila i ka uruar bashkëshortit të saj ditëlindjen, përcjell “Zeri.info”.

Në një postim në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Facebook”, Anita i ka shprehur edhe një herë dashurinë bashkëshortit të saj.

Por, në të njëjtën ditë, ata festojnë dhe 15-vjetorin e martesës së tyre.

Urimi i plotë i Anitës pa ndërhyrje:

Historite tona veshtire se mund t’i kuptosh nese nuk i ke provuar, sot edhe ndoshta mund t’a kemi flakur romantizmin tutje, por kemi 15 vjet bashke dhe sot festojme dy festa, sot kur ne jemi me shume se familje, me shume se te dashur, me shume se çift, sot jemi une ti dhe tre femije!!!

Sot ne mos asgje perfaqesojme shume dashuri brenda botes tone te vogel me te mirat dhe te keqijat qe dashuria i ngerthen ne vehte!!!

Gezuar Ramush Haradinaj!! Te duam shume Gjini, Hana, Trimi e une edhe ma shume!!!

P.s vazhdoj me mendu qe jom ende dhurata ma e mire qe najhere e ke marre per ditelindje!!

Perveq Ditelindjes, Gezuar edhe 15vjet martese ( veshtire boll ama pune qefi burre ë) “Zeri.info”.

Asnjë koment

Comments are closed.