13-04-2021

Haskuka dhe Muharremaj drekojnë bashkë në Prizren

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka drekuar sot me Kryetarin e Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskukën, raporton Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Muharremaj, i cili ka publikuar edhe një foto me të.

“Dreka me ka shije te veçantë në Prizren. Faleminderit Mytaher Haskuka”, ka shkruar Muharremaj./Express

Asnjë koment

Comments are closed.