16-09-2021

Haskuka takohet me aktivistët në Mushnikovë

Kandidati i Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, në qëndruar në fshatin Mushnikovës, me ç’rast ka njoftuar për takim me  aktivistët e atjeshëm.

“Së bashku me deputetin Arbër Rexhaj dhe kandidatët për asamblenë komunale të Prizrenit, Emell Dili dhe Karanfil Haxhillari, në takim me aktivistë të Mushnikovës”, ka shkruar ai. /Gazeta e Prizrenit/

Asnjë koment

Comments are closed.