16-08-2022

Haskuka takon banorët e Zhurit e Hoçës së Qytetit

Kandidati i LVV-së për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka ka takuar sot banorët e Zhurit dhe Hoçës së Qytetit.

Haskuka i ka falënderuar banorët e këtyre fshatrave për mbështetjen që i kanë dhënë në raundin e parë më 17 tetor.

Asnjë koment

Comments are closed.