13-07-2024

Horoskopi për sot – 30 qershor

DASHI

Në fillim të muajit pati pak agjitacion edhe nëse tani gjërat më në fund po qetësohen dhe kanë filluar të shkojnë më mirë. Situata në punë është e favorshme dhe përgjigjet që keni pritur janë gati për të ardhur.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 30 qershor 2024), Marsi është disonant dhe krijon disa probleme në jetën në çift, edhe për marrëdhëniet më solide. Në punë këshilla është të firmosni një propozim të ri vetëm nëse jeni plotësisht të bindur.

BINJAKËT

Duhet të jeni më të qartë në dashuri sepse marrëdhënia juaj do të ndikohet për mirë. Në punë bëni kujdes sepse keni një dëshirë të madhe për shëlbim kështu që shpesh nuk bëni vlerësime objektive.

GAFORRJA

Hëna është në formë të shkëlqyer së bashku me Jupiterin dhe diellin, kështu që nuk mund të bëhet më mirë se kjo. Shfrytëzojeni këtë moment të favorshëm dhe nëse ka ndonjë marrëveshje për t’u nënshkruar, atëherë kjo është koha e duhur për ta bërë atë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 30 qershor 2024), duhet të bëni gjithçka me qetësi sot, veçanërisht në dashuri dhe nëse jeni në fillim të lidhjes. Në punë, intuitat janë të mira, por këshilla është gjithmonë të mos kafshoni më shumë sesa mund të përtypni.

VIRGJËRESHA

Është më mirë të qëndroni larg mendimeve dhe shqetësimeve. Në punë luftoni shumë dhe arrini pak, ndoshta është koha për të rikalibruar gjithçka.

PESHORJA

Mërkuri është në anën tuaj sot dhe ju çon të bëni miq të rinj dhe të krijoni marrëdhënie të reja. Nëse marrëdhënia juaj është në krizë, atëherë përpiquni ta ringjallni atë. Në punë mos i nënvlerësoni propozimet e reja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 30 qershor 2024), kalimi i Venusit nuk është tamam fatsjellës, i dashur Akrep, dhe ndoshta disa prej jush do të duhet të mendojnë me kujdes situatën tuaj sentimentale. Jini më të qetë në punë sepse edhe nëse përfundoni një udhëtim, do të filloni një të ri.

SHIGJETARI

Edhe nëse Venusi është i favorshëm, sot mund ta gjeni veten duke debatuar me ndonjë ish, por e rëndësishme është të qëndroni të qetë. Mund të ketë një vonesë të vogël në punë por mos u frikësoni.

BRICJAPI

Me Venusin që nuk kundërshton më, ata janë pak më të bindur se zakonisht. Në punë ata që kanë biznesin e tyre të prekur nga kriza do të marrin një lajm të mirë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 30 qershor 2024), javët e ardhshme do të merren me pak kripë, veçanërisht në marrëdhënie. Këto ditë duhet të ruajmë njëfarë kujdesi edhe në punë. Përqendrohuni vetëm në projekte që ia vlejnë.

PESHQIT

Nëse një histori është e mbushur me diskutime, atëherë duhet gjetur një zgjidhje përfundimtare. Në punë, ata që kanë pasur probleme me biznesin e tyre do mund të fillojnë nga e para me një rrugë të re dhe të kënaqshme.

Asnjë koment

Comments are closed.