15-07-2024

Incidenti në stadium/Tifozi nga Ekuadori po festonte golin ai nga Katari i thotë: Qepe! (Video)

Kupa e Botës në Katar ka nisur me sfidën e parë hapëse ku Ekuadori sfidon të zotët e shtëpisë Katarin. Në këtë event diskutimet dhe debatet kanë qenë të shumta, për shumë episode të ndodhura përgjatë organizimit.

Një episod është shënuar dhe në sfidën e parë mes Katarit dhe Ekuadorit e mbyllur me shifrat 0-2. Tifozi mik i Ekuadorit ka provokuar vendasit për shifrat marramendëse të shpenzuara, duke bërë me duar për leket që Katari ka. Reagimi ka ngjallur pakënaqësi ku një ka tifozët e Katarit i ka drejtuar fjalët: “Qepe gojën dhe ulu aty”.

 

Asnjë koment

Comments are closed.