20-05-2024

Ish-drejtori dhe kapiteni i KB Pejës aksidentohen rëndë

Një aksident i rëndë trafiku ku janë përfshirë një basketbollist dhe ish drejtori i klubit të KB Pejës, ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes të së mërkurës në Gllarevë, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për ish-drejtorin e KB Pejës, Arbër Elshani dhe ish-kapitenin e KB Pejës, Arti Hajdari.

Sinjali ka siguruar pamjet nga ky aksident, ku sipas sinjalizuesve, mësohet se dyshja ishin goditur nga një automjet i cili po voziste me shpejtësi rreth 100km/h, dhe si pasojë e kësaj ata janë përplasur nga shiriti tjetër.

Asnjë koment

Comments are closed.