12-07-2024

Juli apo Heidi, ja kush largohet sonte

Juli dhe Heidi shkuan në një televotim kokë më kokë sonte në finale.

Ajo që la lojën sipas votave të publikut është Heidi.

Kujtojmë që Heidi këtë “Big Brother”, e fitoi Romeon dashurinë e jetës saj.

Finalja ishte një nga ëndërrta që ajo kishte pasur gjithë jetën, shkruan”Kosovarja”.

Asnjë koment

Comments are closed.