12-07-2020

Kapet hajduti, derisa tentoi ta vjedhë një automjet në Prizren

Ka dashur të vjedh një automjet, por është kapur me presh për dore dhe është arrestuar, raporton Gazeta e Prizrenit.

Rasti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar në rr. “Ulqinit” Prizren.

Policia në në raportin 24 orësh bën të ditur se Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke tentuar të vjedh automjetin e ankuesit mashkull K/Shqiptar.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.