28-10-2020

Katër të lënduar në një aksident trafiku në Suharekë

Katër persona kanë pësuar lëndime, në një aksident,  që ka ndodhur në Suharekë, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje kur një vozitës, duke drejtuar automjetin e tij, dyshohet se nga pakujdesisë i ndërprenë rrugën automjetit tjetër, që ishte duke ardhur nga drejtimi i kundërt, dhe e ka goditur.

“Si pasoj e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar 4 persona të gjithë meshkuj kosovarë, që ishin në veturë dhe vet i dyshuari, të cilëve ju është ofruar tretman mjekësor dhe janë liruar”, thuhet në raportin e kujdestarisë nga Policia. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.