30-05-2024

KDTP-ja propozon emrin e ri për Drejtorë Ekonomisë dhe Financave

Kryesia e KDTP-së në Prizren në mbledhjen e fundit ka propozuar emrin e ri për pozitën e Drejtorisë Ekonomisë dhe Financave

Në postimin e plotë nga faqja zyrtare e kësaj partie thuhet se Furkan Erguler është propozuar për këtë pozitë, pasi që posti i drejtorit të Financave ka mbetur i paplotësuar që prej dorëheqjes së ish-drejtorit Ertan Simitçi në fund të muajit gusht të këtij viti./Gazeta e Re/

Asnjë koment

Comments are closed.