12-07-2024

Kjo s’ishte normale- Shikoni Shaqirin se si ia ‘çmonton’ portën Skocisë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Skocisë dhe Zvicrës, duel ky në kauadër të Kampionatit Evropian 2024, raporton Sinjali.

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Zvicrës e ka shënuar Xherdan Shaqiri në minuten e 26-të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

Asnjë koment

Comments are closed.