16-09-2021

Konfiskohen narkotik në pikën kufitare në Vërmicë

Në pikën kufitare në Vërmicë është ndaluar automjeti me targa vendore te cilin e drejtonte i dyshuari mashkull kosovar i cili nga Shqipëria kishte ardhur në kufirin e Kosovës.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollimit te hollësishëm i është gjetur dhe konfiskuar një cigare e mbushur me substancë te dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Asnjë koment

Comments are closed.