17-04-2024

Kosova U19 drejt historisë, kjo është 11-shja startuese

Përfaqësuesja U19 e Kosovës do të përballet me Slloveninë në kuadër të Elite Round.

Trajneri Bekim Maliqi ka nxjerrur formacionin startues me të cilin synon historinë.

Në rast se Kosova fiton ndaj Sllovenisë dhe Austria arrin të nxjerr pikë ndaj Spanjës, Kosova do të bënte historinë për të kualifikuar në Evropianin U19./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.