14-07-2024

Kosovari 36-vjeçar e mashtron dhe ia merr paratë një vajze nga Durrësi

Një grua nga Durrësi ka rënë pre e mashtrimit nga një 36-vjeçar nga Kosova.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 në Durrës ku G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë i ka marrë N. M., 32 vjeçe, me anë të mashtrimit i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Durrës referuan materialet në Prokurori, si dhe po punohet për kapjen e shtetasit G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë, pasi kallëzon shtetasja N. M., 32 vjeçe, banuese në lagjen nr. 1, Durrës, se me anë të mashtrimit, 36-vjeçari i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Asnjë koment

Comments are closed.