13-05-2021

Kryetarit të Prizrenit i vdes babai

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka ka marr një lajm të hidhur sot.

Babai i tij, Daver Haskuka ka ndërruar jetë.Lajmin e ka bërë publik vet kryetari Haskuka përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Njoftojmë familjarët, miqtë dhe dashamirët se sot në orët e hershme të mëgjesit ka ndërruar jetë babai ynë i dashur, Daver Haskuka.

Varrimi dhe namazi i xhenazes do të bëhet në ora 14:20 në Varrezat e Qytetit në Prizren.

Për shkak të masave të pandemisë, nuk do të ketë të pame.

Zoti të mëshiroftë me xhenet babi!

Asnjë koment

Comments are closed.