24-09-2020

Lajm i mirë:  Shërohet 90 vjeçarja nga Hasi, Edi Rama e uron t’i bëjë 120 vjet

Derisa edhe Shqipëria po përballet me masa dhe të infektuar nga koronavirusi, Kryeministri Edi Rama, sot ka dhënë një lajm të mirë.

Ai ka njoftuar për shërimin e një të moshuare nga Hasi, deri i ka uruar edhe tri dekada jetë, ndonëse, plaka nga Hasi i Shqipërisë ka 90 vjet, shkruan Gazeta e Prizrenit.

“LAJM I MIRË: NONË NIFJA NGA HASI, PLOT 90 VJEÇ, U SHËRUA

Asnjë koment

Comments are closed.