03-08-2021

Largohen dy kioska në qendër të Prizrenit, pranë minares së Arastës

Sot janë larguar dy kioska në qendër të Prizrenit, pranë minarës së Arastës.

Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i Inspektorateve në Prizren, Edon Muçaj.

“Sot u larguan kioskat (trafikat) të cilat ishin të vendosura pranë Minares së Arastët me ç’rast po i kthehet bukuria dhe pamja vizuele Minarës së Arastës!”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Asnjë koment

Comments are closed.