16-04-2024

Lëndohet një person në vetaksidentin në rrugën Carralevë-Duhël, Policia: Rruga është e bllokuar

Sot, rreth orës 07:20 është raportuar një vetaksident trafiku në rrugën Carralevë- Duhël.

Referuar Policisë, si pasojë e aksidentit ka dëme materiale dhe shoferi ka pësuar lendime e është në drejtim të emergjencës, raporton Gazeta e Prizrenit.

Policia janë në vendngjarje dhe janë duke u marr me rastin.

“Me rendesi është të informhohen qytetarët se në vetë aksident është I përfshirë një kamion I madhë kështu që rruga është e bllokuar derisa të mund të largohet kamioni”, njoftoi Policia në Prizren.

Asnjë koment

Comments are closed.