24-05-2022

Liria fiton derbin lokal

Sot në Suharekë, Liria mundi 3:1 A&N. Ndeshja ishte cilësore, ku Liria u tregua me dominuese në shfrytëzimin e rasteve dhe me meritë fitoi ndeshjen, raporton Gazeta e Prizrenit.

Golat i shënuan: Fitim Susuri, Liridon Fetahaj ( pen.) dhe Blendi Memaj. Moraes, ishte shënuesi për A &N. Vlen të theksohet rikthimi i Blendi Memajt, që rikthehet me gol,pas lëndinit me Dukagjinin në shkurt të këtik viti. Rikthimi tij do të thotë shumë për Lirinë.

Ndeshja u luajtë në Suharekë pasiqë ‘Përparim Thaçi’, po rinovohet tapeti tij. Ndërsa, qe fer dhe korrekte. /GeP

Asnjë koment

Comments are closed.