04-10-2023

Liria sot pret kampionin, Ballkanin

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshjet tjera të javës hapëse të sezonit 2023/24.

Në Prizren Liria e inkuadruar në elitë do ta presë kampionin në fuqi, Ballkanin

Dueli derbi i kësaj jave të parë zhvillohet në Gjilan, aty ku nënkampionia, Drita do ta presë Llapin.

Të dyja ekipet i kanë caktuar objektivat e tyre këtë sezon dhe e duan titullin e kampionit..

Këto ndeshje nisin nga ora 17:00.

Asnjë koment

Comments are closed.