10-06-2023

Malishevasi rrah nënën dhe gjyshen e tij

Një rast i paprecedentë është raportuar të ketë ndodhur në Malishevë.

Policia bën me dije se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar fizikisht nënën dhe gjyshen e tij pasi ato si kanë dhënë para.

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor.

Ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./FO

Asnjë koment

Comments are closed.