26-10-2021

Mbi 700 gjoba për mos respektimin e masave anti-Covid

Policia e Kosovës çdo ditë po vazhdon me mbikëqyrjen e respektimit të masave antiCOVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka shqiptuar 719 tiketa në bazë të Ligjit COVID-19.

Kujtojmë se dje në vendin tonë janë konfirmuar 153 raste të reja dhe një person ka humbur jetën nga coronavirusi.

Asnjë koment

Comments are closed.