08-06-2023

Mbresëlënëse: Vëllezërit Balla nga Shqipëria mahnisin jurinë e “America got Talent” (VIDEO)

Dy vëllezër shqiptarë mahnisin jurinë dhe miliona spektatorë në “America got Talent”

Dy vëllezërit Artan Balla dhe Arnold Balla kanë bërë që emra shumë të njohur si supermodelja Heidi Klum, aktorja Sofia Vergara, komedianin dhe producentin Howard Mandel dhe krijuesi i “X Factor” Simon Cowell të ngrihen në këmbë.

Vetëm pak ditë më parë, vetë Artan Balla nëpërmjet aplikacionit TikTok, u bëri të gjithëve thirrje për mbështjetje ndaj tij dhe vëllait që për herë të parë dërguan Shqipërinë në një emision ku drejton sytë e gjithë bota.

Dhe me interpretimin e tyre ata morën ‘Po’ duke u kualifikuar pë fazën e radhës.

Asnjë koment

Comments are closed.