17-06-2024

Mësohet identiteti i të dyshuarit për rastin në Zhur të Prizrenit

Badalli është arrestuar dhe ndaj tij është caktuar masa e ndalimit prej 48 orësh.

Në shtëpinë e tij policia kishte shkuar për bastisje për narkotikë, ndërsa një shpërthim aty i mori jetën një polici dhe plagosi dy të tjerë. I plagosur ka mbetur edhe një fëmijë i të dyshuarit.

Asnjë koment

Comments are closed.