16-05-2022

Ministri Faton Peci përshëndet aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës për rastin “Subvencioni 2021”

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka përshëndetur aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ai ka thënë se paratë e taksapaguesve të qytetarëve të Republikës së Kosovës duhet të destinohem vetëm në adresa meritore, në këtë rast vetëm tek fermerët meritorë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

/GazetaBlic/

Asnjë koment

Comments are closed.