22-05-2024

Moti sot

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe në viset kodrinoro-malore do të ketë kushte për fjolla të lehta bore.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -4 deri -7 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesish nga veriperëndimi me shpejtësi 1-6 m/s.

Asnjë koment

Comments are closed.