16-04-2021

Moti sot e nesër

Parashikimi i motit për sot dhe nesër sipas Prizreni Weather
Sot  paradite me kthjellime, e në vise të ulëta në mëngjes mundësi për mjegull/mjegullinë.
Gjatë ditës mbetet ngrohtë, me erë veriore. Pasdite dhe në mbrëmje vransirat shtohen.

Nuk përjashtohet mundësia për ndonjë rigë lokale shiu gjatë natës.

28.02 – Më ftohtë. Paradite me vransira, e gjatë ditës kthjellët, me erë dhe me diell.

Asnjë koment

Comments are closed.