08-12-2023

Motra e CR7 publikon imazhet e rralla, sa ngjasoka Esmeralda me babin e dikurshëm fëmijë (fotot)

Çfarë thesari! Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, ka festuar ditën e fëmijëve në Brazil dhe ka shpërndarë disa imazhe të familjes në rrjetet sociale. Mes tyre, kishte një rekord të rrallë, që shquhej për ngjashmëritë.

Vajza nga Madeira tregoi pesë herë fituesin e “Topit të Artë” si foshnjë dhe e krahasoi foton e asit luzitan me fytyrën e vajzës së tij më të vogël, Bella Esmeralda, gjashtë muajshe. Zbulimi u bë përmes një instaStory në Instagram, këtë të mërkurë, 12 tetor. “Cris dhe Bella jonë”, – ka shkruar biznesmenja si mbishkrim.

Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, jogador, Bella Esmeralda, baú de memórias, parecenças

Kujtojmë që Cristiano Ronaldo është babai i Cristianinho Jr., Eva, Mateo dhe Alana Martina. Bella Esmeralda lindi më 18 prill, në të njëjtën ditë kur vdiq vëllai i saj binjak.

Katia Aveiro mbushi 45 vjeçe më 5 tetor dhe u befasua me një festë, ku ndodheshin disa nga miqtë dhe familjarët e saj më të mirë. Organizimi i është dorëzuar motrës së madhe, Elmës.

Ky ishte eventi i parë i organizuar nga Elma, në një biznes të ri që motra e madhe e Cristiano Ronaldos sapo ka nisur, “Eventos by Elma”.

Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, jogador, Bella Esmeralda, baú de memórias, parecenças

Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, jogador, Bella Esmeralda, baú de memórias, parecenças

Asnjë koment

Comments are closed.