15-06-2024

Muriqi i pandalshëm edhe në stërvitje, shënon gol fantastik

Skuadra turke në të cilën luan Vedat Muriqi ka zhvilluar gjatë ditës stërvitje në Antalya.

Në një video të publikuar nga Fenerbahce shihet se si disa futbollist i kanë ushtruar goditjet e tyre në drejtim të golit.

 

Dhe një nga gola fantastike ishte edhe ai i Muriqit, që ishte i pandalshëm për portierin e Fenerbahces.

 

Muriqi ka marrë vëmendjen e disa klube evropiane të cilat po dëshirojnë ta kenë në skuadër futbollistin kosovar, po ashtu Vedatit i është rritur edhe vlera në tregun e transferimeve./Indeksonline/.

Fenerbahçe SK

@Fenerbahce

Antalya’da şut çalışmamız. 🤩

⚽ ⚽
⚽ ⚽
⚽ ⚽

Embedded video

669 people are talking about thi

Asnjë koment

Comments are closed.