24-10-2021

Mushkolaj pyetje Qeverisë: A po na kallxon dikush çfarë efekti patën masat 12 ditore?

Dje në Qeveri të Kosovës janë miratuar masa të reja Anti Covid.

Me vendim të Qeverisë nga sot hapet gastronomia dhe shkollat, derisa, orari i lëvizjes është shtyrë deri në ora 22:30.

Për këtë vendim të Qeverisë ka reaguar analisti Imer Mushkolaj.

Në një shkrim në Facebook ai ka pyetur se çfarë efekti pozitiv kanë pasur masat 12 ditore.

I njëjti ka thënë të njëjtat kanë qenë veç një “eksperiment i kotë”.

“A po na kallxon dikush çfarë efekti pozitiv patën këto masat 12 ditore? Apo veç ishte një eksperiment i kotë?”, ka thënë ai./GazetaExpress/

Asnjë koment

Comments are closed.