14-07-2024

“Na s’i dojna kupat, kupat na dojne neve!”, reagimi i Prishtinës pas triumfit në Superkupë

Sigal Prishtina e ka fituar trofeun e Superkupës së Kosovës.

Ajo shënoi fitore bindëse, sonte në finalen ndaj Trepçës me rezultatin 73:54, në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve

Pas këtij triumfi ka reaguar edhe klubi kryeqytetas përmes rrjeteve sociale.

Në postimin e faqes zyrtare të klubit thuhet: “Na s’i dojna kupat, kupat na dojne neve!”.

 

Asnjë koment

Comments are closed.