22-07-2024

Ndahet nga jeta aktorja e humorit Drita Duraku, e njohur si “Nausja e Gostivarit”

Ndahet nga jeta aktorja e humorit DRITA DURAKU e njohur si “Nusja e Gostivarit”. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale gazetarja Radije Hoxha.

Drita Duraku
21 shkurt 1959 – 07 korrik 2024
Ngushëllime familjes dhe gjithë miqëve të saj
Pusho në paqe artiste!
Një jetë qeshëm me humorin tënd!
Sot po qajmë!
Zoti të mëshiroftë në atë botë!

 

Asnjë koment

Comments are closed.