20-05-2024

Ndahet nga jeta zyrtari policor nga Dragashi, pësoi sulm në zemër

Sot u nda nga jeta pjesëtari i Policisë së Kosovës, Gazmend Zejneli.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij në rrjetin social ‘Facebook’, shkruan Sinjali.

Familjarët e kujtojnë Gazmendin si një polic të shkëlqyer, ku pjesën më të madhe të jetës i shërbeu shtetit.

Zejneli ishte nga fshati Zaplluxhë, Komuna e Dragashit dhe kishte shërbyer si polic në Prizren.

Asnjë koment

Comments are closed.