08-12-2023

Ndërpritet derbi Gjilani-Ballkani, tifozët sulmojnë portierin e Ballkanit ( VIDEO )

Ndeshja derbi ndërmjet Gjilanit dhe Ballkani është ndërprerë në sekondat e fundit të saj.

Kjo ndërprerje erdhi menjëherë pas golit të barazimit nga Gjilani ku realizues ishte portieri Enea Koliqi.

Menjëherë pas këtij goli, tifozët hynë në fushë dhe me këtë raste e kanë goditur në mënyrë brutale portierin e Ballkani Sitivi Frashëri i cili ka mbetur i shtrirë dhe më pas është larguar nga fusha më autoambulancë dhe tashmë është në spital

Videon e momentin të tmerrshëm e ka publikuar faqja zyrtare e Ballkanit:

Asnjë koment

Comments are closed.