16-04-2021

Ndërron jetë bashkëshortja e Adem Demaçit

Sot ka ndërruar jetë bashkëshortja e veprimtarit të shquar, Adem Demaçi.

Lajmin për vdekjen e Xhemajlie Hoxha Demaçi e kanë bërë të ditur familjarët përmes rrjeteve sociale.

Hoxha Demaçi ka vdekur në moshën 79 vjeçare./IndeksOnline/

Lexo edhe:

Një dekadë pa Bajram Kurtin, veprimtarin dhe pajtimtarin e palodhur

Asnjë koment

Comments are closed.