15-07-2024

Ndodh në Kosovë: Policia e arreston futbollistin në fushë pasi e sulmoi gjyqtarin

Një ngjarje e pahijshme ka ndodhur në futbollin kosovar.

Futbollisti i ekipit nga liga e tretë, Arbanasi e ka sulmuar gjyqtarin e ndeshjes.

Lidhur me këtë rast, policia ka reaguar menjëherë, duke e arrestuar lojtarin.

Ndeshja mes Arbanasit dhe Istogut është ndërprerë.

Ndeshja mes Arbanasit dhe Istogut është ndërprerë

 

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.